Contact

 

Team Success for All Nederland

Roel Bosker
Hoogleraar Onderwijskunde en initiatiefnemer
tel: 050 3636791
e-mail: r.j.bosker@rug.nl
Marijke Mullender-Wijnsma
Projectleider
tel: 050 3635174
e-mail: m.j.wijnsma@rug.nl
Ginette Perdok
Materiaalontwikkelaar + tutoring
tel: 050 3636205
e-mail: g.t.perdok@rug.nl
Lobke Jansen
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar
tel: 050 3635174
e-mail: l.a.jansen@rug.nl
Marjon Zigter
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar
tel: 050 3632013
e-mail: m.h.zigter@rug.nl
Monique Dijks
Materiaalontwikkelaar
tel: 050 363144
e-mail: m.a.dijks@rug.nl
Monique
Mariëtte Hingstman
Promovendus passend onderwijs
Tel: 050 3636418
E-mail: m.hingstman@rug.nl 
Marij Veldman
Promovendus samenwerkend leren
Tel: 050 3632372
e-mail: m.a.veldman@rug.nl
Marlot Akkermans
Promovendus ouderbetrokkenheid
tel: 050 5952395
e-mail: m.akkermans@pl.hanze.nl
SFA BESTUUR
Simone Doolaard
Secretaris
tel: 050 3636660
e-mail: s.doolaard@rug.nl
Simone.doolaard
Geert Diever
Bestuurslid stichting Success for All
tel: 06 53393504
e-mail: geertdiever@so-fryslan.nl
Geert
Adrie Visscher
Bijzonder hoogleraar ‘Opbrengstgericht Werken in het Onderwijs’, leerstoel ingesteld door Success for All – NL
e-mail: a.j.visscher@rug.nl
 Adrie