Contact

Van links naar rechts op de foto: Marlot, Simone, Roel, Baudien (niet meer werkzaam bij SfA), Kees (niet meer werkzaam bij SfA), Mariëtte, Marijke, Tiny, Ginette, Mechteld, Marij

Contactgegevens:

PROJECTLEIDERS

Mechteld van Kuijk
Projectleider – vervolg SfA
tel: 050 3639112
e-mail: m.f.van.kuijk@rug.nl

Marijke Mullender-Wijnsma
Projectleider – materialen & implementatie
tel: 050 3639112
e-mail: m.j.wijnsma@rug.nl

Emmelien van der Scheer
Projectleider – onderzoek
tel: 050 3636484
e-mail: e.a.van.der.scheer@rug.nl

SCHOOLBEGELEIDINGS- en ONTWIKKELTEAM

Tiny Smit
SfA schoolbegeleider + coördinator ‘doorgaande leerlijnen’ + materiaalontwikkelaar groep 6
tel: 050 3636205
e-mail: tiny.smit@rug.nl

Ginette Perdok
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar groep 3 + tutoring
tel: 050 3636205
e-mail: g.t.perdok@rug.nl

Lobke Jansen
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar groep  4
tel: 050 3636205
e-mail: l.a.jansen@rug.nl

Marjon Zigter
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar groep  5
tel: 050 3636205
e-mail: m.h.zigter@rug.nl

Marloes Brink
SfA schoolbegeleider + materiaalontwikkelaar groep  5
tel: 050 3636205
e-mail: m.c.brink@rug.nl

PROMOVENDI

Marlot Akkermans
Promovendus ouderbetrokkenheid
tel: 050 5952395
e-mail: m.akkermans@pl.hanze.nl

Mariëtte Hingstman
Promovendus passend onderwijs
Tel: 050 3636418
E-mail: m.hingstman@rug.nl

Marij Veldman
Promovendus samenwerkend leren
Tel: 050 3632372
e-mail: m.a.veldman@rug.nl

SFA BESTUUR

Roel Bosker
Hoogleraar Onderwijskunde
tel: 050 3636791
e-mail: r.j.bosker@rug.nl

Simone Doolaard
Secretaris
tel: 050 3636660
e-mail: s.doolaard@rug.nl

Geert Diever
Bestuurslid stichting Success for All
tel: 06 53393504
e-mail: geertdiever@so-fryslan.nl

Adrie Visscher
Bijzonder hoogleraar ‘Opbrengstgericht Werken in het Onderwijs’, leerstoel ingesteld door Success for All – NL
e-mail: a.j.visscher@rug.nl